Home Portfolio biuro Dantex BIURO SPRZEDAŻY
Dantex BIURO SPRZEDAŻY

Dantex BIURO SPRZEDAŻY

Wnętrza KODO to aranżacje szyte na miarę nie tylko w przestrzeniach mieszkań czy domów. W realizacjach biznesowych, kreowanych dla biur czy salonów sprzedaży, kierujemy się podobnymi zasadami. Ma być nowocześnie i ponadczasowo, uniwersalnie i nieszablonowo, a przede wszystkim – wygodnie i klimatycznie.

Przestrzeń do pracy i oficjalnych spotkań z klientami czy kontrahentami wcale nie musi być nudna. Pokazujemy to na przykładzie biura sprzedaży zaaranżowanego dla dewelopera w ponad 50-letnim lokalu z rynku wtórnego. Następca sklepu z galanterią, a późnej pizzerii, miał jasne oczekiwania – oddanie klimatu budynku, zachowanie i eleganckie ogranie jego elementów konstrukcyjnych oraz wykończenia. Wybór – wcale nie taki oczywisty – padł na styl loftowy, lecz w swojej eleganckiej wersji, nawiązującej pośrednio do detali zrealizowanej przez dewelopera inwestycji.

Projekt aranżacji oparto na zmianie w układzie pomieszczeń – przesunięto ściany działowe, by maksymalnie dostosować przestrzeń do konstrukcji budynku, a także odkryć istniejące słupy i podciągi. Nie tylko one zostały uwzględnione – gruntowna renowacja umożliwiła zachowanie również oryginalnej, szaro-beżowej posadzki typu lastryko, którą idealnie wpasowano w nowy wystrój. Klimat industrialny doskonale oddają również odkryte cegły na fragmentach ścian, motywy strukturalnych betonów, a także nieosłonięte elementy instalacyjne, czy – charakterystyczne dla pomieszczeń przemysłowych – oprawy oświetleniowe w formie jarzeniówek.

Wydzielenie stref funkcjonalnych biura – czterech stanowisk dla handlowców, aneksu kuchennego, aneksu z szafą ubraniową oraz kuchni, a także miejsca spotkań wyposażonego w sofę i fotele – zorganizowano m.in. z zastosowaniem lekkich przepierzeń ze stali i szkła. Wystrój utrzymano w stonowanej, biznesowej kolorystyce – elegancka czerń stali, sufitów i pojedynczych mebli przeplata się tu z brązem skórzanych krzeseł, welurowych rozłożystych foteli, wykończeń z naturalnego drewna oraz rdzawych akcentów w postaci efektów na ścianie. Smaku nadają tej przestrzeni nietypowe, designerskie dekoracje – ścienne lustro RONDO Zięta, lampy, czarne sufity, aksamitna sofa oraz wszechobecna zieleń roślin doniczkowych.

Przestrzeń biurowa wcale nie musi być nudna. Co więcej – dzięki odpowiednio zgranym elementom aranżacji oraz wykończenia może łączyć domowy klimat z atmosferą sprzyjającą pracy. Szczególnego znaczenia nabiera natomiast w branży, deweloperskiej stając się wizytówką inwestora oraz oddając styl i pozycjonowanie oferowanych nieruchomości.

PROJEKTY
I REALIZACJE
WNĘTRZ

ZACHWYCIŁO CIĘ TO WNĘTRZE?

Porozmawiajmy o tym,
jak ten styl może sprawdzić się w Twoim domu.
WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183