Home Portfolio biuro MIESZKAJ W MIEŚCIE
MIESZKAJ W MIEŚCIE

MIESZKAJ W MIEŚCIE

Miasto w mieście? Czemu nie! Sławny projekt mieszkaniowy o tej nazwie realizuje inwestycje określane jako „świadome osiedle jutra”. Mieliśmy przyjemność zaprojektować kolejne już w naszym portfolio biuro sprzedaży nowych mieszkań w inwestycji – wizualnie spójne z identyfikacją marki MWM.

Koncepcja osiedli zgodna jest ze znaną ideą miast 15-minutowych i podobnie jak ona zorientowana jest na człowieka i jego potrzeby. W przełożeniu na praktyczną rzeczywistość gwarantuje doskonałą lokalizację, zakłada swobodny dostęp do sklepów oraz usług, a przede wszystkim kreuje przestrzeń idealną do życia. Realizacja to nie tylko lokale mieszkalne – to również wyróżniający się design, mnóstwo zieleni, przemyślane akcenty kolorystyczne, jako całość docenione i nagrodzone w konkursach. 

Wyróżniający się design osiedla to również wytyczna dla projektantów tworzących aranżację biura sprzedaży. Funkcjonalne przestrzenie, wydzielone strefy użytkowe, przyjazna organizacja to podstawowa cecha realizacji. Tuż za nią kroczy nieszablonowa estetyka, zainspirowana z jednej strony kolorystyką logotypu projektu, a z drugiej – nowoczesnymi trendami w aranżacji. Klasyczną podstawę – podłogę z wzorem drewna, białe ściany i proste sprzęty biurowe – napełniliśmy tą samą energią, którą emanuje przedsięwzięcie. Błękit paryski na dużych powierzchniach ścian, podłóg i niektórych sprzętów uzupełniają drobne elementy w intensywnej czerwieni, tworząc miejsce wręcz przepełnione energią i inspirujące do działania. Przemyślane połączenie rozwiązań wizualnych pozwoliło uniknąć wrażenia przestrzeni „biznesowej” czy „sprzedażowej” – jest po prostu świetnie i odprężająco, co pozwala poczuć się jak w domu. 

Osiedle, choć standardowo nastawione na potrzeby człowieka, jest jednak unikatowe pod wieloma względami koncepcyjnymi. W KODO również staramy się tworzyć przestrzenie nieszablonowe, lecz nadal w pełni użytkowe, wprowadzając świeży powiew do świata aranżacji.   

PROJEKTY
I REALIZACJE
WNĘTRZ

ZACHWYCIŁO CIĘ TO WNĘTRZE?

Porozmawiajmy o tym,
jak ten styl może sprawdzić się w Twoim domu.
WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183