Home Portfolio mieszkanie Ponadczasowy beige
Ponadczasowy beige

Ponadczasowy beige

Aranżacja ponadczasowa i uniwersalna, lecz wyróżniająca się na tle innych mieszkań. Pełna funkcjonalność przyciągająca podwyższonym standardem wykończenia oraz ciepłym klimatem. To zestaw, który stanowi gwarancję szerokich możliwości na rynku wynajmu krótko- oraz długoterminowego, stanowiąc podstawę projektu mieszkania inwestycyjnego.

Niewielki metraż – ok. 38 mkw – nie stanowił przeszkody w drodze do osiągnięcia spektakularnego efektu – przestrzeni użytkowej w nieszablonowym wykończeniu. Osiągnięto go dzięki rozwiązaniom, które pozwoliły sprostać podstawowym wyzwaniom, takim jak przemyślane zagospodarowanie niedużych stref funkcjonalnych oraz optyczne powiększenie dostępnej przestrzeni. Dzięki temu uzyskano pełną wdzięku strefę dzienną – która zaskakuje ustawnością, wygodnym miejscem jadalnym oraz lustrzanymi odbiciami – wypoczynku w sypialni połączonej z garderobą oraz łazienkę z pojemną zabudową.

Nieszablonową atmosferę w stylistyce quiet luxury osiągnięto wyszukanym doborem materiałów, kolorów oraz dodatków. Podwyższony standard wykończenia subtelnie przemawia w deskach podłóg, jakościowych okładzinach ściennych czy strukturalnych tkaninach w szytych na wymiar dekoracjach. Ciepły, spokojny klimat mieszkania buduje z jednej strony stonowana kolorystyka, z drugiej – proste formy sprzętów, uzupełnione subtelnymi dekoracjami. Tonacja bieli, beżów i brązów, uzupełniona subtelnymi szarościami – to zestaw, który spełni wymagania wielbicieli klasyki oraz nowoczesności. Minimalistyczne, proste zabudowy, zestawione z miękką linią mebli tapicerowanych to ponadczasowy duet, który sprawdzi się w niemal każdym wnętrzu. Urody dodają aranżacji drobne uzupełnienia – szklane dekoracje, designerskie rzeźby i ciekawe w formie oprawy oświetleniowe, a otulający klimat nadaje całości strategicznie rozmieszczone i uformowane światło – ciepłe w kuchni, rozporoszone w strefie salonu czy sypialni, oryginalne w łazience. 

Typową dla stylistyki quiet luxury cechą jest brak wzorów – dominują w nim czyste, jednokolorowe powierzchnie, z wyjątkiem w postaci naturalnych wybarwień. Element ten rządzi również w prezentowanej przestrzeni, w której jednolitość tę łamią jedynie żyłkowania okładzin ściennych czy nieszablonowa ozdoba w postaci kryjącej ścianę tapety z motywem zwierzęcym. To element zaskoczenia, nadający wnętrzu energetyczny designerski szlif, przyciągający wzrok i łamiący zasady.

PROJEKTY
I REALIZACJE
WNĘTRZ

ZACHWYCIŁO CIĘ TO WNĘTRZE?

Porozmawiajmy o tym,
jak ten styl może sprawdzić się w Twoim domu.
WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183