Home Remonty pod klucz Warszawa

REMONTY POD KLUCZ
WARSZAWA

Przeprowadzimy za Ciebie remont mieszkania

Remonty pod klucz to usługa obejmująca również projekty wnętrz w Warszawie i pomoc w realizacji modernizacji mieszkania z rynku wtórnego.

Chciałbyś nabyć mieszkanie z rynku wtórnego w mieście Warszawa? Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego lokum, ocenimy jego możliwości aranżacyjne, zaplanujemy najkorzystniejsze rozwiązania i przeprowadzimy kompleksowy remont mieszkania w stolicy w uzgodnionym wcześniej czasie i budżecie. Po współpracy z KODO przekonasz się, że w każdym mieszkaniu tkwi potencjał, a nawet najbardziej zapomniane wnętrze może zyskać nowoczesną aranżację, spełniającą Twoje oczekiwania.

REMONTY
RYNEK WTÓRNY W WARSZAWIE

Odkryjemy potencjał Twojego nowego mieszkania

Warszawa jako stolica Polski może poszczycić się szeroką ofertą na rynku nieruchomości. Mieszkania z rynku wtórnego wyróżniają się zwykle korzystniejszą ceną, jednak wiążą się z ogromnymi wyzwaniami pod względem aranżacji i wykończenia mieszkania. W KODO przeprowadzamy kompleksowe remonty pod klucz, ale możemy pomóc Ci już na etapie wyboru odpowiedniego lokum. Odkryjemy potencjał mieszkania, zaproponujemy najlepsze rozwiązania na jego aranżację i zaplanujemy cały proces wykończenia wnętrz w wybranym przez Ciebie stylu.
Warto nam zaufać, ponieważ jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem:

dobrze znamy rynek nieruchomości w Warszawie,

zapewniamy całe zaplecze techniczne i niezbędne materiały,

mamy na koncie tysiące zakończonych projektów. 

KOMPLEKSOWE REMONTY
MIESZKAŃ W WARSZAWIE

Pierwszy krok do realizacji Twoich marzeń

Na początku przeprowadzimy staranny demontaż istniejącego wyposażenia mieszkania z rynku wtórnego: mebli, stolarki, glazury i armatury, a nawet elektryki czy hydrauliki. Nasze usługi obejmują także wykonania tzw. zadań problematycznych jak sprzątanie klatki schodowej czy wywóz odpadów poremontowych. Dzięki temu oczyścimy mieszkanie i doprowadzimy je do stanu deweloperskiego. Z tak uprzątniętą przestrzenią rozpoczynamy wykończenie wnętrz w Warszawie.

PROJEKT REMONTU
MIESZKANIA W WARSZAWIE

Zaprojektujemy Twoją nową przestrzeń do życia

Wiele osób obawia się, że w mieszkaniu z rynku wtórnego będzie musiała zachować dotychczasowy układ pomieszczeń, a tym samym ograniczyć możliwości aranżacji. Niesłusznie. Dzięki współpracy z naszymi projektantami możesz zyskać zupełnie nowe spojrzenie na istniejącą już przestrzeń. Odmieniamy układ pomieszczeń, tworzymy w nich niepowtarzalne aranżacje wnętrz w Warszawie, dopasowane do stylu życia nowych domowników.

REMONT
POD KLUCZ

Zrób remont mieszkania z KODO

Odkryj zalety remontu mieszkania w Warszawie z KODO:

 • przeprowadzenie wnikliwej analizy technicznej, niezbędnej do stworzenia nowego projektu mieszkania,

 • przygotowanie kompleksowego planu remontu mieszkania odzwierciedlającego potrzeby i estetykę przyszłych domowników,

 • najkorzystniejsze rozwiązania w ustalonym budżecie,

 • staranne planowanie oraz kontrola obowiązujących terminów,

 • sprawny i rzetelny remont mieszkania pod klucz w Warszawie – my kończymy remont, a Ty wprowadzasz się do gotowego mieszkania.

REMONT POD KLUCZ W WARSZAWIE
KROK PO KROKU

Nowoczesne wnętrze

Zastanawiasz się, jak wygląda współpraca z KODO w zakresie realizacji remontu pod klucz? Zobacz, jak działamy w Warszawie.

 1. Planujesz kupić mieszkanie z rynku wtórnego? Skonsultuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać, a następnie przejść przez cały proces zakupu mieszkania.

 2. Przeprowadzamy usługi remontowe mieszkań pod klucz od początku do końca. Szczegółowy zakres działań, koszty oraz czas wykonania kolejnych prac ustalamy z Tobą przed podpisaniem umowy.

 3. Architekt wnętrz w Warszawie tworzy wizję wnętrza Twojego mieszkania. Pomagamy w opracowaniu projektu remontu pod klucz, uwzględniając Twoje zamiłowania i korzystając z naszego doświadczenia.

 4. Przekazujesz nam mieszkanie do remontu. W pierwszej kolejności przeprowadzamy demontaż i sprzątamy przestrzeń, a następnie skupiamy się na wykańczaniu mieszkania, by oddać Ci gotowe mieszkanie w ustalonym terminie.

 5. Nad prowadzonymi przez nas pracami czuwa dedykowany opiekun. Przez cały czas kontrolujemy zgodność z harmonogramem działań, zabezpieczając Cię przed niespodziewanymi wypadkami.

 6. Oddajemy Ci gotowe mieszkanie na miarę Twoich marzeń. Zapewniamy także opiekę naszego serwisu gwarancyjnego przez 24 miesiące od zakończenia prac.

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183