Home Projekt biura Warszawa

PROJEKTOWANIE BIUR
WARSZAWA

Podkreśl atuty swojej marki

Na pozytywny wizerunek firmy składa się wiele elementów, a jednym z nich jest lokalizacja i nowoczesny projekt biura w Warszawie oraz jego aranżacja. Jest ono nie tylko codzienną przestrzenią do pracy, ale także miejscem do spotkań z kontrahentami i klientami, którzy niejednokrotnie kreują w nim swoje wyobrażenia o marce.

Warto zatem poważnie podejść do tematu projektowania i wystroju biura oraz powierzyć je specjalistom z KODO. Przygotowujemy profesjonalne projektowanie wnętrza domu w Warszawie oraz niepowtarzalny projekt biura na miarę Twojego biznesu.

ARANŻACJA
BIURA W WARSZAWIE

O czym należy pamiętać?

Projektowanie i aranżacja biur w Warszawie to nie lada wyzwanie, które wymaga ogromnego doświadczenia i wszechstronnej wiedzy. Wystrój biura musi być nie tylko estetyczny i pozytywnie podkreślać wizerunek marki, ale przede wszystkim funkcjonalny i ergonomiczny – zarówno dla pracowników, jak i gości. Co szczególnie bierzemy pod uwagę?

  • Funkcjonalność przestrzeni – dostosowujemy ją do przeznaczenia, np. inaczej projektujemy miejsce do spotkań z klientami, a inaczej strefę dla pracowników tzw. back office czy miejsca o różnych funkcjach.

  • Podział przestrzeni – projektujemy ją z myślą o optymalnej liczbie stanowisk pracy.

  • Wizerunek marki – w elegancki i wyraźny sposób włączymy do aranżacji elementy identyfikacji marki.

  • Strefy użytkowe – urządzimy je w sposób komfortowy i funkcjonalny – zarówno dla pracowników, jak i odwiedzających Twojego biuro w Warszawie.

PROJEKTOWANIE
BIUR W WARSZAWIE

Funkcjonalność dopasowana do Twojego biznesu

Od lat tworzymy projekty wnętrz w Warszawie i zdajemy sobie sprawę, że punktem wyjścia w planowaniu i aranżacji nawet małego biura w stolicy jest wybór optymalnego miejsca. To strategiczna decyzja, dlatego dokonując wyboru, warto uwzględnić aktualny stan firmy oraz perspektywy jej rozwoju. Wszystko po to, by kompleksowo zaprojektować przestrzeń, dostosowując ją do specyfiki działalności i stanowisk pracy.

To niełatwa decyzja, dlatego już na tym etapie warto podjąć współpracę z doświadczonym projektantem. W KODO nasi specjaliści ocenią możliwości danego lokalu, a następnie stworzą nowoczesny projekt biura w Warszawie na miarę Twojego biznesu. Bez względu na to, czy będzie to mały projekt biura, czy wielkopowierzchniowy lokal, uwzględnimy w nim potrzeby użytkowe pracowników i odwiedzających oraz atrybuty danej marki.

BIURO
POD KLUCZ W WARSZAWIE

Gwarancja kosztów i terminów

Projekt i aranżacja biura w Warszawie to dla firmy inwestycja, dlatego warto ją starannie zaplanować. Dzięki współpracy z KODO sam określasz, ile maksymalnie chcesz wydać na wykończenie biura, a my dobieramy najlepsze rozwiązania mieszczące się w założonym przez Ciebie budżecie. W umowie zapewniamy również realizację pod klucz w uzgodnionym terminie. Dzięki temu zyskasz w pełni urządzoną przestrzeń i szybciej będziesz mógł zarabiać na swoim biznesie.

KODO to pracownia, którą tworzy zespół specjalistów, a wśród naszych usług znajdziesz także: projekt małego mieszkania w Warszawie, mieszkania i domy pod klucz czy projekt apartamentu w Warszawie.

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183