Home Projekt biura Gdańsk

PROJEKTOWANIE BIUR
GDAŃSK

Zadbamy o biuro - Twoją wizytówkę

Na wizytówkę firmy składają się nie tylko strona internetowa czy pracownicy, ale także lokalizacja biura i jego wystrój. W KODO stworzymy dla Ciebie nowoczesny projekt biura w Gdańsku i kompleksowo zaaranżujemy jego wnętrze.

Wystrój biura wpływa nie tylko na komfort pracy i samopoczucie pracowników, ale również na odbiór i kreowanie wrażenia u klientów i kontrahentów, którzy je odwiedzają. Warto zatem zadbać o przemyślany projekt biura, który będzie bazą do realizacji wnętrz w pełni użytkowych dla pracowników oraz przekazu tożsamości marki dla klientów.

PROJEKT I ARANŻACJA
BIURA W GDAŃSKU

Funkcjonalny i estetyczny

Tworzymy oryginalne projekty wnętrz w Gdańsku, w tym projekty biur, które wymagają ogromnej wiedzy i doświadczenia. Aranżacja nowoczesnego lokalu firmowego wymaga wzięcia pod uwagę wielu czynników, w tym poniższych.

  • Funkcjonalność przestrzeni – każde biuro jest unikatowe i musi uwzględniać potrzeby danego biznesu. Inaczej projektujemy przestrzeń back office, a inaczej miejsce do spotkań z klientami czy zaplecze socjalne.

  • Podział przestrzeni – uwzględniamy w nim miejsce na każde stanowisko pracy.

  • Wizerunek marki – w przemyślany i widoczny sposób wyeksponuje elementy identyfikacji marki.

  • Strefy użytkowe – stworzymy przestrzeń komfortową i użytkową zarówno dla pracowników, jak i gości.

PROJEKTOWANIE
BIUR W GDAŃSKU

Na miarę Twojego biznesu

Projektowanie wnętrza domu w Gdańsku czy projekt małego mieszkania w Gdańsku wymagają podjęcia strategicznej decyzji, jaką jest wybór miejsca. Nie inaczej jest w przypadku aranżacji biura. Wybór powinien być poprzedzony staranną analizą obecnego stanu firmy i planów jej rozwoju – zarówno pod względem organizacyjnym, jak i personalnym. To istotne z punktu widzenia projektowania stanowisk pracy czy przestrzeni do spotkań z gośćmi.

Zachęcamy, by już na etapie wyboru lokalu skonsultować się z doświadczonymi projektantami KODO. Ocenimy potencjał danego miejsca oraz stworzymy projekt i aranżację nowoczesnego biura w Gdańsku na miarę Twojego biznesu. Nieważne, czy ma być to projekt małego biura, czy aranżacja wielkopowierzchniowej przestrzeni – uwzględnimy zasady ergonomii pracy oraz potrzebę kreowania pozytywnego wizerunku marki.

BIURO
POD KLUCZ W GDAŃSKU

Dlaczego warto?

Aranżacja nowoczesnego biura w Gdańsku to kosztowna inwestycja, która wymaga podejmowania wielu decyzji projektowych i starannego planowania. Warto rozpocząć współpracę z KODO. Dzięki niej już na początku ustalasz, ile przeznaczysz na wykończenie biura pod klucz. Nasi specjaliści dobierają najlepsze rozwiązania w ustalonym budżecie, a następnie kompleksowo realizują projekt.

Zyskujesz oczekiwany wystrój biura w ustalonym w umowie terminie. Dzięki temu możesz oszacować, kiedy inwestycja zacznie na siebie zarabiać. W KODO oferujemy profesjonalne usługi projektowe i wykończenia wnętrz pod klucz, w tym także projekt apartamentu w Gdańsku! Zapraszamy!

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183