Home Projekt biura Wrocław

PROJEKTOWANIE BIUR
WROCŁAW

Biuro Twoją wizytówką

Staranny projekt biura we Wrocławiu i jego aranżacja to ważny krok w podkreśleniu wizerunku firmy. Istotne są bowiem nie tylko lokalizacja i estetyka budynku, ale także wnętrze biura, szczególnie jeśli spotykasz się w nim z klientami i kontrahentami.

Aranżacja biura jest równie istotna dla pracowników, którzy spędzają w nim większość swojego dnia. Istotne, by było przestrzenią ergonomiczną, sprzyjającą pracy i kreatywności. Postaw na współpracę z KODO – projektowanie biur we Wrocławiu to jedna z naszych specjalności. Zadbamy o to, by Twój firmowy lokal był miejscem komfortowym, a jednocześnie silnie odzwierciedlającym wizerunek Twojej marki.

ARANŻACJA
BIURA WE WROCŁAWIU

Krok po kroku

Nowoczesne projekty biur wymagają nie tylko specjalistycznej i rozległej wiedzy, ale także kreatywności. Doświadczeni projektanci KODO stworzą przestrzeń, która uwzględni między innymi:

  • Funkcjonalność przestrzeni – w inny sposób urządzimy miejsce dla pracowników back office, strefę przeznaczoną do spotkań z klientami czy miejsce łączące różne potrzeby.

  • Podział przestrzeni – planujemy ją, uwzględniając optymalną liczbę stanowisk pracy.

  • Wizerunek marki – zaaranżujemy wystrój biura, akcentując w nim elementy identyfikujące markę.

  • Strefy użytkowe – zorganizujemy je w taki sposób, by były komfortowe dla gości i pracowników.

PROJEKTOWANIE
BIUR WE WROCŁAWIU

Biuro na miarę Twojego biznesu

Jedną z najważniejszych decyzji przed przystąpieniem do tworzenia projektu wnętrz we Wrocławiu jest wybór miejsca na lokal. Wielkość przestrzeni powinna uwzględniać obecny i potencjalny stan firmy – zarówno pod względem rodzaju i sposobu prowadzenia działalności, jak i liczby pracowników, dla których musimy stworzyć ergonomiczne miejsca pracy. 

Bez względu na to, czy Twoim celem jest projekt małego biura we Wrocławiu czy duża siedziba, już na tym etapie warto skorzystać z pomocy doświadczonych projektantów KODO. Wskażemy potencjał wybranego przez Ciebie miejsca i przygotujemy projekt biura na miarę Twojego biznesu. Uwzględnimy w nim funkcje użytkowe i elementy wpływające na budowanie tożsamości marki.

BIURO
POD KLUCZ WE WROCŁAWIU

Dlaczego warto działać z KODO?

Podobnie jak projektowanie wnętrza domu we Wrocławiu, tak samo aranżacja nowoczesnego biura w stolicy Dolnego Śląska to inwestycja, którą trzeba starannie zaplanować. Dzięki współpracy z KODO zyskujesz pewność wydatków – już na początku współpracy ustalasz, ile maksymalnie możesz przeznaczyć na projektowanie i aranżację biura, a my wybieramy najlepsze materiały i rozwiązania mieszczące się w założonym przez Ciebie budżecie. W umowie gwarantujemy Ci również terminowość realizacji, tak byś jak najszybciej miał gotową i w pełni funkcjonalną przestrzeń do rozwijania swojego biznesu. 

KODO to pewność czasu i kosztów – możemy zrealizować dla Ciebie również projekt małego mieszkania we Wrocławiu i wystrój jednorodzinnego domu oraz projekt apartamentu we Wrocławiu. Zapraszamy!

WARSZAWA
ul. Niemcewicza 17
02-306 Warszawa
WROCŁAW
ul. Podwale 1a
50-043 Wrocław
TRÓJMIASTO
ul. Heweliusza 22
80-890 Gdańsk
Marka KODO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie kodo.pl należą do 2CS sp. z o.o.
z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1A, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS pod numerem 0000339183