Przestrzeń dla kreatywności – miejsca spotkań KODO

Powrót

Plan aranżacji wnętrza mieszkania to proces, który wymaga ścisłej współpracy projektantów z klientami – wypełnionej rozmowami o pomysłach i rozwiązaniach, rekonesansem materiałowym i kompozycyjnym. Naszym klientom proponujemy kreatywne spotkania w jednym z trzech biur KODO – komfortowej przestrzeni pełnej unikatowych inspiracji.

KODO świadczy usługę wykończenia mieszkań pod klucz o największym zasięgu w kraju. Warszawa, Gdańsk, i Wrocław to trzy punkty na mapie Polski, w których mamy swoje „punkty dowodzenia”. Nasze biura w tych miastach uczyniliśmy swoją wizytówką, dbając o to, by z jednej strony jak najlepiej przedstawiały nasze estetyczne i funkcjonalne podejście do aranżacji, a z drugiej – stanowiły wygodne miejsce spotkań dla naszych klientów.

Na siedzibę naszych pracowni wybraliśmy lokalizacje w sercu miast – dostępne komunikacyjnie. Zapraszamy do nich klientów, którzy szukają projektowego przewodnika w drodze do domu swoich marzeń.

Designbar KODO – tu wizja nabiera barw i faktur.

Designbary KODO to miejsce, gdzie klientom serwujemy propozycje zestawień materiałów wykończeniowych do ich wnętrz. Stoły wypełnione tkaninami, płytkami, wzornikami kolorów i detali – to tu urzeczywistnia się wizja wnętrza, w którym już wkrótce zamieszka klient. Nasze showroomy wyposażone są w tysiące próbek, odpowiednie oświetlenie, sprzęt do prezentacji oraz akcesoria ułatwiające planowanie przestrzeni, sprawdzenie rozstawienia sprzętów i testowanie rozwiązań.

Wrocławska pracownia, zlokalizowana w centrum miasta – na Podwalu na brzegu Odry – to przestrzeń urządzona w zdecydowanym, choć ocieplonym kolorami klimacie industrialnym. Nowoczesne, utrzymane w czerni i bieli studio zdobią widoczne elementy struktury budynku, stalowe dekoracje, designerskie grafiki i zieleń roślin. Łatwo dostępne biuro ma kilka miejsc spotkań, a także – obszerny designbar. Różnorodne oświetlenie pozwala idealnie dobrać kompozycje i poznać cechy proponowanych materiałów.

Warszawskie biuro KODO to stylowe miejsce w centrum miasta. Zlokalizowana przy ul. Niemcewicza pracownia oferuje klimatyczne pokoje spotkań i industrialny w wystroju showroom, w którym nasi klienci mogą zapoznać się z materiałami do swoich aranżacji. Bogactwo możliwości i wygoda przestrzeni to kompozycja sprzyjająca powstawaniu ciekawych pomysłów oczekujących na wdrożenie.

W Gdańsku mieści się pracownia KODO najmłodsza stażem. Położona w centrum miasta, przy ulicy Heweliusza, zapewnia doskonałe skomunikowanie z resztą miasta oraz prosty dojazd. Nowoczesna bryła budynku, otoczona urokliwą okolicą, skrywa ciepłe i przyjazne pomieszczenia, pełne szarości, bieli, brązów drewna oraz tego, co nasi klienci cenią najbardziej – wysmakowanych kolorów, designerskich detali, nieoczywistych wzorów. Eleganckie wnętrza obrazują możliwości KODO, stając się inspiracją dla pomysłów i tłem kreatywnych rozmów.